سوالات متداول

سوالات متداول
به تمامی سوالات شما مشتریان عزیز در هر بخش پاسخ می دهیم

 • طراحی سایت
 • خدمات سئو
 • طراحی اپلیکیشن
 • خدمات هوشمند
 • طراحی سایت نیاز به هاست و دامنه نیز دارد،آیا می بایست جداگانه از شرکتی دیگر تهیه و تنظیم کنیم؟

  در دنیای هوشمند زرین علاوه بر طراحی سایت،هاست و دامنه نیز به صورت هدیه به کارفرما داده می شود. اما کارفرما می تواند به صورت جداگانه هاست و دامنه را از شرکت دیگری تهیه نماید.در واقع علت هدیه بودن هاست و دامنه تضمین کیفیت خدمات دنیای هوشمند زرین و رضایتمندی مشتری و عدم وابستگی ما و کارفرما به شرکت های دیگر است.لازم به ذکر است حداقل 10 گیگابایت فضا برای هر سایت در نظر گرفته می شود و همچنین کلیه سرورها اختصاصی و دارای پردازنده Intel® Core™ i7-4770 و یا بالاتر هستند.یک دامنه به دلخواه با پسوند های ir. به صورت هدیه با مالکیت کارفرما برای ایشان ثبت و تنظیم می گردد.

 • دنیای هوشمند زرین برای طراحی سایت از چه تکنولوژی هایی استفاده می کند؟

  در حال حاضر دنیای هوشمند زرین از C# ASP.NET شرکت مایکروسافت که از قوی ترین ها در زمینه ی انواع علوم رایانه ای است، برای طراحی سایت استفاده می کند.، دنیای هوشمند زرین از نوعی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی بهره می گیرد.مشخصه های مهم سیستم مدیریت محتوای دنیای هوشمند زرین : 1- طراحی و اجرا با سبکی خاص و عدم مشابه بودن با سایر سیستم ها 2-باتوجه به نوع طراحی آن و لایه های اختصاصی آن محدودیت های سایر سیستم های مشابه را ندارد 3-امکان یکپارچگی به دلیل داشتن هسته مرکزی واحد 4-هسته مرکزی بسیار منعطف و گسترده طراحی شده است،بنابراین تمامی نیاز های آینده شما بدون هیچ تغییر و هزینه ی سنگینی پوشش داده می شود. 5-با وجود هسته مرکزی ارتباطی مستمر بین کارفرما و پیمان کار برقرار می گردد و بعد از تحویل گرفتن پروژه نیز شاهد رشد و بروز رسانی و بکارگیری تکنولوژی های جدید در پروژه خود خواهید بود. 6- درصد وجود باگ و اشکالات فنی به حداقل خواهد رسید چراکه سیستم ماهیتی تکاملی دارد و همچنین با گزارش و رفع باگ در یک پروژه برای مابقی پروژه ها نیز مشکل به صورت خودکار مرتفع می گردد.

 • پس از سفارش سایت و تحویل آن در سال های آتی چه مبلغی برای خدمات باید پرداخت شود؟

  در دنیای هوشمند زرین برای قرارداد سایت ها هزینه سالانه کلیه خدمات از جمله پشتیبانی،هاست و .... معادل 20% مبلغ کل قراردادبا احتساب تورم سالانه است.برای پورتال ها و سایر پروژه های خاص هزینه سالانه با توجه به پروژه برآورد می شود.

 • پرسشی دارم که در اینجا بیان نشده است. چگونه می­ توانم سوال خود را مطرح کنم؟

  لطفا از طریق info@Tarhezarin.ir با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید سوال خود را از طریق بخش پشتیبانی در کنترل پنل کاربری خود مطرح کنید. اگر بتوانیم به شما کمک کنیم بسیار خوشحال می ­شویم!

 • با مطالعه سایت متوجه شدیم که می توان با همان امکانات مورد نظر قالب گرافیکی سایت را به صورت آماده یا اختصاصی سفارش دهیم،با توجه به اختلاف زیاد قیمت مابین این دو،تفاوت آن ها در چیست ؟

  قالب آماده در واقع یکبار طراحی می شود و به صورت انبوه به فروش می رسد که می تواند در رنگ بندی و چیدمان های مختلف باشد،در صورتی که قالب اختصاصی یک بار طراحی می شود و تنها یکبار و به سفارش دهنده فروخته می شود بنابراین قیمت بسیار بالاتری دارد. در قالب اختصاصی تمامی چیدمان ها و رنگها مطابق با نظر و سلیقه مشتری طراحی می شود و در نتیجه رضایت کامل بهمراه خواهد داشت،در صورتی که ممکن است در قالب های آماده رضایت شما از چیدمان و المان های گرافیکی به صورت 100% نباشد. توجه نمایید که قالب های آماده قابل توسعه و تغییر برای یک مشتری خاص نیز می باشند،همچنین کارفرما می تواند کلیه محتوا و منو ها و صفحات را ویرایش و توسعه نماید و تفاوتی مابین قالب اختصاصی و آماده وجود ندارد. باید توجه داشت که قالب آماده با سایت آماده متفاوت است در دنیای هوشمند زرین سیستم مدیریت محتوای قالب های اختصاصی و آماده هردو به صورت دستی نوشته می شوند و یکسان هستند در صورتی که در سایت آماده هم قالب آماده می باشد و هم سیستم مدیریت محتوای آن ، مانند جوملا و .... که دنیای هوشمند زرین از این سیستم ها استفاده نمی کند.

 • اگر هم اکنون از جایی دیگر سایت داشته باشیم و بخواهیم سایت جدید را وب وان طراحی کند،در این صورت باتوجه به اینکه تغییر آدرس سایت(دامنه) برای ما مقدور نمی باشد آیا می توان با حفظ آدرس فعلی سایت را مجددا در وب وان طراحی کرد؟

  بله،دامنه یا آدرس سایت به صورت مستقل است و می توان در هر زمان دلخواه آن را به سرور و سایت جدید متصل نمود.

 • آیا امکان اضافه شدن امکانات جدید به سایت ، بعد از طراحی اولیه هست؟

  با توجه به این که سایت های طراحی شده از 0 تا 100 توسط گروه دنیای هوشمند زرین کد نویسی می شوند، بنابراین کاملاً قابل توسعه و پشتیبانی می باشند. بعد از تحویل اولیه سایت در هر زمان دیگری می توانید درخواست کنید امکانات جدید به سایت اضافه شوند.

طراحی وب سایت
 • پرسشی دارم که در اینجا بیان نشده است. چگونه می­ توانم سوال خود را مطرح کنم؟

  لطفا از طریق info@Tarhezarin.ir با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید سوال خود را از طریق بخش پشتیبانی در کنترل پنل کاربری خود مطرح کنید. اگر بتوانیم به شما کمک کنیم بسیار خوشحال می ­شویم!

 • از چه راهکارهای مرتیط با سئو استفاده می کنید ؟

  این مجموعه از راهکارهای سئو کلاه سفید ( white hat seo ) استفاده می کند .

 • مدت زمان رسیدن به رتبه مناسب در یک کلیدواژه چقدر است ؟

  برای مشخص شدن زمان دقیق اخذ رتبه مناسب برای ۱ سایت معمولا پارامتر های زیادی مدنظر است اما اگر بخواهیم یک رنج معمول را در نظر بگیریم , معمولا رسیدن به نتیجه معمولا در پروژه های سئو بین ۴۰ الی ۶۰ روز کاری است .

 • مدت زمان گارانتی سرویس های سئو بعد از تحویل چه میزان است ؟

  بسته به نوع پروژه و تهدات ما نسبت به آن که قبل از پروژه به مشتری عرض خواهد شد متغییر است اما معمولا بین ۳ ماه تا ۱ سال

 • سئو برای چه موتورهای جستجویی قابل انجام است ؟

  صرفا گوگل ! چون سایت موتورهای جستجو تقریبا فاقد الگوریتم ها قبل درک برای ما به عنوان یک سرویس دهنده خدمات سئو هستند .

 • معیارهای مشخص شدن هزینه سئو وب سایت چیست ؟

  ترافیک جستجو کلیدواژه
  ۱ یا چند سیلابی بود کلیدواژه مورد نظر
  موقیعت کنونی سایت یا صفحه ای از سایت در کلیدواژه مدنظر
  وضعیت رقبا از نظر رعایت پارامترهای سئو و قوی یا ضعیف بودن آن ها نسبت

خدمات سئو
 • چگونه می­توانم اپلیکیشن تولید شده توسط دنیای هوشمند زرین را در اختیار مشتریانم قرار دهم تا به آن دسترسی داشته باشند و دانلود کنند؟

  می­ توانید اپلیکیشن موبایل را از طریق مارکت اندرویدی بازار و مارکت سیبچه و یا Google play store یا App store در iTunes و یا از طریق صفحه اختصاصی اپلیکیشن خود در سایت دنیای هوشمند زرین در دسترس مشتریان خود قرار دهید.

 • آیا دنیای هوشمند زرین می­ تواند از کسب و کار های بزرگ با تعداد محصول بالا پشتیبانی کند؟

  بله ، قطعا

 • در حال حاضر وب سایت سازگار با موبایل دارم. آیا واقعا نیازی به اپلیکیشن موبایل هم خواهم داشت؟

  دسترسی به وب سایت موبایل از طریق مرورگر موبایل انجام می­ شود در حالی­که یک Native App توسط کاربر بر روی دستگاه نصب می­ شود. اپلیکیشن سریع­تر بارگذاری می­ شود و در نتیجه با خریدارپسند بودن باعث صرفه­ جویی زمانی برای مشتریان می­ شود. ارتباط مستقیم با مشتریان از طریق ارسال نوتیفیکیشن از دیگر مزایای استفاده از اپلیکیشن موبایل در مقابل وب سایت است.

 • پرسشی دارم که در اینجا بیان نشده است. چگونه می­ توانم سوال خود را مطرح کنم؟

  لطفا از طریق info@Tarhezarin.ir با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید سوال خود را از طریق بخش پشتیبانی در کنترل پنل کاربری خود مطرح کنید. اگر بتوانیم به شما کمک کنیم بسیار خوشحال می ­شویم!

 • آیا نسخه­ ی آزمایشی ارائه می­ دهید؟

  خیر

 • آیا استفاده از خدمات پشتیبانی هزینه جداگانه ای دارد؟

  با خرید هر یک از محصولات شما از یک سال پشتیبانی رایگان شامل سیستم ثبت درخواست های پستیبانی، رفع باگ ها و دریافت بروز رسانی های جدید برخوردار خواهید بود و در انتهای سال اول با پرداخت هزینه پشتیبانی می توانید پشتیبانی خود را برای مدت یک سال دیگر تمدید نمایید.

طراحی اپلیکیشن
 • فرایند هوشمند سازی چه مدت زمان می برد؟

  هزینه هوشمند سازی وابسته به متغیرهای زیادی می باشد. مساحت واحد مسکونی یا ساختمان، تعداد سرخط های روشنایی، نوع سیستم سرمایش و گرمایش، قابلیت های مدنظر مشتری ، پروتکل و برند انتخابی می تواند در هزینه اجرای پروژه تاثیر گذار باشد.

 • خانه هوشمند چیسـت؟

  در یک خانه هوشمند میتوان سیستم روشنایی/ سرمایش گرمایش / صوت/ امنیت / آبیاری گیاهان و… را در یک مجموعه کنترل نمود و این کنترل می تواند از راه دور و به وسیله اپلیکیشن موبایل انجام گردد. بطور کلی خانه ای را هوشمند مینامیم که تمام تصمیم گیری ها توسط سیستم انجام و دخالت های انسانی کمتر شود.

 • تفاوت خانه هوشمند و BMS در چیست؟

  بطور مختصر در Smart Home یا خانه هوشمند، تاکید بر کنترل تاسیسات درون یک واحد مسکونی می باشد اما در مورد Building Managment System یا به شکل اختصاری BMS ، تمرکز هوشمند سازی بر امور کلی ساختمان نظیر کنترل تاسیسات / برق / موتورخانه / چیلر و… برای کل ساختمان می باشد

 • پرسشی دارم که در اینجا بیان نشده است. چگونه می­ توانم سوال خود را مطرح کنم؟

  لطفا از طریق info@Tarhezarin.ir با ما تماس بگیرید. همچنین می توانید سوال خود را از طریق بخش پشتیبانی در کنترل پنل کاربری خود مطرح کنید. اگر بتوانیم به شما کمک کنیم بسیار خوشحال می ­شویم!

 • مزیت های یک خانه هوشمند چیست؟

  این سیستم نسبت به سیستم سنتی تا حد زیادی مصرف انرژی و هزینه های آن را کاهش می دهد.
  آرامش و راحتی که این سیستم دربر دارد کاملا قابل توجه است:
  بطور مثال هنگام بازگشت از سفر و قبل از رسیدن به خانه در فصل گرما میتوانیم با کنترل از راه دور سیستم سرمایش را فعال کنیم تا به محض رسیدن به منزل، هوای مطبوع در انتظار ما باشد ویا بالعکس با فعال کردن سیستم گرمایش در فصل سرما .
  بعلاوه تصمیم گیری و تنظیمات بر عهده سیستم هوشمند خواهد بود و از این بابت دغدغه ی ساکنین را کاهش خواهد داد.
  این سیستم امکان کنترل و مانیتورینگ از هر مسافتی را به صورت کامل در اختیار صاحب خانه قرار می دهد.

 • چه زمانی بهترین موقع برای هوشمند کردن خانه است؟

  بهترین زمان برای تصمیم گیری به هوشمند سازی ساختمان، هنگام تهیه نقشه تاسیسات یا بعد از سفت کاری می باشد. در این حالت هوشمند سازی به روش سیمی اجرا می شود.
  در صورتی که دیرتر تصمیم به هوشمند سازی خانه گرفتید مثلا بعد از تکمیل ساختمان، اجرای هوشمند سازی به روش بی سیم می تواند برای شما مناسب باشد.

خدمات هوشمند